TOPLANTI ODALARI

NOVA Toplantı Salonu
NOVA Toplantı Salonu

46 m² büyüklüğündeki 16 kişi kapasiteli Nova toplantı salonumuz otelimizin zemin katında bulunmaktadır. Etkili bir iş toplantısı için uygun teknolojik ekipmanların bulunduğu toplantı salonu misafirlerimizin taleplerini karşılamak üzere hizmet veriyor.

46 m² 16 Kişi
ORION Toplantı Salonu
ORION Toplantı Salonu

33 m² büyüklüğündeki 14 kişi kapasiteli Orion toplantı salonumuz, özel toplantı ve görüşmelere uygun, board masa düzeninde dizayn edilmiş olup, otelimizin lobi katında bulunmaktadır.

33 m² 14 Kişi
SIRIUS Toplantı Odası
SIRIUS Toplantı Odası

25 m² büyüklüğündeki 4-6 kişi kapasiteli Sirius toplantı salonumuz, özel toplantı ve görüşmelere uygun, board masa düzeninde dizayn edilmiş olup, otelimizin lobi katında bulunmaktadır.

25 m² 4-6 kişi
VEGA Toplantı Salonu
VEGA Toplantı Salonu

144 m² büyüklüğündeki Vega toplantı salonumuz otelimizin zemin katında bulunmaktadır. Kullanım koşullarına göre düzenlenebilen iç dizaynı, Sınıf ve U masa düzeninde 36 kişi, Tiyatro düzeninde 100 kişiliktir. Bir toplantıda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknolojik ekipmanlar ile donatılmış toplantı salonumuz, telekonferans ve video konferans taleplerinize de cevap vererek, siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

144 m² 36 - 100 Kişi