Kampanyalar

TAV Airport Hotels’den Garenta kiralamalarınızda fırsat!

TAV Airport Hotel İzmir ve İstanbul’da konaklama yapan siz değerli misafirlerimize özel Garenta araç kiralamada avantajlı fiyatlar sunuyor.

KAMPANYA KOŞULLARI :

TAV Airport Hotels rezervasyonuyla Garenta’nın şube ve çağrı merkezinden araç kiralayan siz değerli misafirlerimize özel;

• Dizel -otomatik Skoda Octavia araçlar günlük 129 TL’dir.

• Tüm araç gruplarında geçerli %20 indirim sunulmaktadır.

• Kampanyamız, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Kiralama sırasında kullanılan kredi kartının, kiralayan kişi adına olması gereklidir. Araç teslimi sırasında BTA otellerinde yapılan rezervasyonun Garenta görevlilerine ibraz edilmesi zorunludur. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka bir araç ile hizmet verilebilir. Bahsi geçen araçlar ile kiralamaya sunulan araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir. Araç kira ücreti dışında, ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Kampanya 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olup, Garenta filo imkânları ve stokları ile sınırlıdır. Garenta ve TAV Airport Hotels kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar. Yalnızca TAV Airport Hotels misafirleri faydalanabilir. Garenta genel kiralama koşulları geçerlidir. Detaylı bilgi için: www.tavairporthotels.com TAV Airport Hotels İstanbul rezervasyonlarınız için 0 212 465 4030/ İzmir rezervasyonlarınız için 0 232 273 7303 numaralı rezervasyon hattından bilgi alabilirsiniz.

Bosphore Card ve TAV Airport Hotels ‘den güzel haberler;

Bosphore Card’la Havalimanı konaklamalarınız bundan böyle çok daha avantajlı. İstanbul Atatürk Havalimanı içerisindeki TAV Airport Hotel ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı TAV Airport Hotel ‘de Bosphore Card üyelerine ayrıcalıklar sunuyor.

Miles&Smiles

Smiles dünyasının avantajlarından yararlanıyor. Atatürk Havalimanı içerisinde yer alan TAV Airport Hotel, Miles&Smiles üyelerine yapacakları her konaklama için 500 bonus mil kazanma şansı veriyor..

Özel indirimler ile yapacağınız konaklamalar hariç(acenta, havayolu indirimleri ve özel fiyatlar ile yapılan konaklamalar) 500 mil kazanabilmek için check – in esnasında Miles&Smiles kart numaranızı ibraz etmeniz yeterlidir.

TAV PASSPORT KART

Tav Passport kart sahibi misafirler havalimanında yaşadıkları ayrıcalıkları, Tav Airport Hotel’i tercih ederek özel fiyat avantajıyla, konaklamaları içinde yaşayabilirler. TAV Passport Kartınızı rezervasyon esnasında ve hizmet öncesinde ibraz etmeniz yeterlidir.