Hakkımızda

 

Yenilikçiyiz...Dinamiğiz...Kaliteliyiz Ve Herşeyden Öte Çok Lezzetliyiz

Türkiye’nin en büyük yiyecek ve içecek firmalarından birine yakışır şekilde,1999 yılından beri misafirlerimize dünya standartlarında hizmet verirken, farklı iş kollarında sahip olduğu profesyonel birikimi iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

Yiyecek içecek hizmetleri dalında havalimanlarında başlayan yolculuğumuza denizyollarına ve son olarak yaşam merkezlerine taşıyarak, dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini, geleneksel Türk konukseveliğiyle birleştirerek, konforu ve güvenliği temel alan çağdaş hizmet anlayışı çerçevesinde, misafirlerine uluslararası gıda standarlarına uygun kaliteli ve sağlıklı yemekler sunuyoruz.

BTA bünyesindeki talepleri karşılamak amacı ile kurduğumuz Cakes&Bakes unlu mamül ve pasta fabrikası ile bugün dünyaca ünlü zincir restoranlar için üretim yapmakta olup bağımlılık yaratacak lezzetler yaratıyoruz.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sonra İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda da en stratejik konuma açılan otelimiz TAV Airport Hotel ile de misafirlerimizi kendi evlerinde hissetmelerini için çalışılıyoruz.

Çalışanlarımız, gülen yüzümüzdür.En kaliteli servisi sunabilmek için en iyilerle çalışmak gerekir!